Živá Sobotka - Sdružení nezávislých kandidátů a hnutí STAN

PŘIJĎTE 23. A 24. ZÁŘÍ 2022 K VOLBÁM A PODPOŘTE ŽIVOU SOBOTKU.



zivasobotka@gmail.com

Anketa

Uvítali byste snížení hlučnosti od silnice Jičín - Ml.Boleslav?

Diskusní prostor pro Vaše náměty a reakce:

Gratulace a co pár změn ve prospěch Humprechtu?

K.K. 09.11.2014
Gratuluji panu Jenčkovi a doufám, že se v Sobotce už začne něco měnit k lepšímu. Jsem strašně ráda za změnu u školy a školky, paráda!! Velice ráda podpořím kamerové systémy (aspoň náměstí) jelikož jsem nejednou přišla k autu s vypuštěnýma kolama.. Dále jsem se bavila s hodně lidmi i z okolí (Libošovice..) a podpořili by jsme obnovení cvičáku v Humprechtu (přikoupení nebo samovýroba překážek, akce). Dále když musíme platit za pejsky, bylo by vhodné nakoupit koše s věcmi na úklid psích exkrementů (alespoň v okolí krásného Humprechtu). A dále by mnoho lidí pod Humprechtem bylo rádo, kdyby se omezil prostor koní!! Humprecht je rozbahněný a když to uschne tak je to na zlámání nohou, všude koňské exkrementy, ZNIČENÉ STROMY od koní jak se drbou a ožírají je.. vždyť by jim stačili 3 výběhy a zbytek nechte návštěvníkům a ne že jsou koně v celém Humprechtu a až po hřbitov. Za chvíli to bude ,,měli jsme krásnou svatbu na zámku Humprecht a romanticky jsme načuchli koninou". Zamyslete se nad tím, prosím!
Děkuji.